Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Group
nn: Gruppe

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Items
nn: Element
