Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Group
pl: Grupa

en: Enabled
pl: Włączone

en: Project
pl: Projekt

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Options
pl: Opcje

en: API Key
pl: Klucz API

en: Items
pl: Elementy

en: Template
pl: Szablon

en: Operation
pl: Czynność

en: Source
pl: Źródło

en: (disabled)
pl: (wyłączone)

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Migration
pl: Migracja

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Rollback
pl: Cofnij
