Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Group
ps: ګروپ

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Default
ps: تلواله

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Items
ps: توکي

en: Source
ps: سرچينه

en: Bundle
ps: بنډل
