Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Group
sl: Skupina

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Options
sl: Možnosti

en: Items
sl: Notice
