Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Group
uk: Група

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Project
uk: Проект

en: Reset
uk: Скинути

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Updated
uk: Оновлено

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Options
uk: Опції

en: Items
uk: Елементи

en: Template
uk: Шаблон

en: Operation
uk: Дія

en: Source
uk: Джерело

en: (disabled)
uk: (вимкнено)

en: Add Group
uk: Додати групу

en: Edit Group
uk: Редагувати групу

en: Execute
uk: Виконати

en: Migration
uk: Перенесення...

en: Bundle
uk: Пакет

en: Mappings
uk: Співставлення

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Rollback
uk: Відкат

en: Active Projects
uk: Активні проекти
