Migrate GatherContent (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: File
ug: ھۆججەت

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Text
ug: تېكىست

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Source
ug: مەنبە
