Migrate generator (8.x-1.1-alpha3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit

en: Update
af: Dateer op

en: Create
af: Skep
