Migrate generator (8.x-1.1-beta1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: Update
ca: Actualitza

en: Create
ca: Crea

en: Date format
ca: Format de la data

en: Fields
ca: Camps

en: here
ca: aquí

en: Delimiter
ca: Delimitador

en: File format
ca: Format del fitxer

en: Migration
ca: Migració

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: Absolute URL
ca: URL absoluta

en: Date/time format
ca: Format de data/hora
