Migrate generator (8.x-1.1-beta1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Name
fi: Nimi

en: Export
fi: Vie

en: Update
fi: Päivitys

en: Create
fi: Luo

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Fields
fi: Kentät

en: here
fi: täällä

en: Delimiter
fi: Rajoitin

en: File format
fi: Tiedostomuoto

en: Migration
fi: Migraatio

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args

en: Absolute URL
fi: Absoluuttinen verkko-osoite

en: Date/time format
fi: Aikamuoto
