Migrate generator (8.x-2.2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: Create
az: Yaradıldı

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Fields
az: Sahələr

en: Migration
az: Miqrasiya

en: Date/time format
az: Tarix/saat formatı

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
az: <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">PHP tarix formatları üçün sənədlərə</a> baxın.
