Migrate generator (8.x-2.4) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Name
ka: სახელი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Create
ka: შექმნა

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Fields
ka: ველები
