Migrate Google Sheets (2.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Migrate
az: Mirasiya

en: Migration
az: Miqrasiya
