Migrate Google Sheets (2.2.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: API Key
da: API-nøgle

en: Migrate
da: Migrér

en: Migration
da: Migrering
