Migrate Google Sheets (2.2.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: On
es: Activado

en: Off
es: Desactivado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: API Key
es: Clave API

en: Migrate
es: Migrar

en: Migration
es: Migración
