Migrate Google Sheets (2.2.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: On
fr: Activé

en: Off
fr: Désactivé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Migrate
fr: Migrer
