Migrate Google Sheets (2.2.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: On
he: פעיל

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Migrate
he: מיגרציה

en: Migration
he: מיגרציה
