Migrate Google Sheets (2.2.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: On
nl: Aan

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Migrate
nl: Migreren

en: Migration
nl: Migratie
