Migrate Google Sheets (2.3.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: API Key
ro: Cheie API

en: Migrate
ro: Migrare

en: Migration
ro: Migrare
