Migrate Google Sheets (2.3.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: API Key
ru: Ключ API

en: Migrate
ru: Миграция

en: Migration
ru: Миграция
