Migrate Google Sheets (2.3.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: On
sv: På

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Migrate
sv: Migrera

en: Migration
sv: Migrering
