Migrate Google Sheets (2.3.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: On
tr: Açık

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Migrate
tr: Taşı

en: Migration
tr: Göç
