Migrate Google Sheets (2.2.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: On
id: Pada

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Migrate
id: Migrasi

en: Migration
id: Migrasi
