Migrate Google Sheets (2.2.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Migrate
lv: Migrēt

en: Migration
lv: Migrācija
