Migrate Google Sheets (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: On
ja: オン

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Migrate
ja: 移行

en: Migration
ja: マイグレーション
