Migrate Joomla content and users (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Articles
af: Artikels

en: Password
af: Wagwoord

en: Category
af: Kategorie

en: Created
af: Geskep
