Migrate Joomla content and users (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Articles
ar: المقالات

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Category
ar: التصنيف

en: User Name
ar: اسم المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء
