Migrate Joomla content and users (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Author
bn: লেখক

en: Description
bn: বিবরণ

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Category
bn: বিভাগ

en: Email
bn: ইমেইল

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি
