Migrate Joomla content and users (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Password
bs: Lozinka

en: Category
bs: Kategorija

en: Created
bs: Kreiran
