Migrate Joomla content and users (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: Articles
da: Artikler

en: Password
da: Adgangskode

en: Category
da: Kategori

en: Email
da: E-mail

en: User ID
da: Bruger ID

en: Created
da: Oprettet

en: Category ID
da: Kategori ID

en: Page ID
da: Side ID
