Migrate Joomla content and users (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Articles
et: Artiklid

en: Password
et: Parool

en: Category
et: Kategooria

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Email
et: E-kiri

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)
