Migrate Joomla content and users (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Password
ka: პაროლი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია
