Migrate Joomla content and users (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត
