Migrate Joomla content and users (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Password
oc: Senhal

en: Category
oc: Categoria

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: Category ID
oc: Identificant de categoria
