Migrate Joomla content and users (8.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Articles
se: Artihkkalat

en: Password
se: Beassansátni

en: Created
se: Almmuhuvvon
