Migrate Joomla content and users (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Category
sq: Kategoria

en: Created
sq: Krijuar
