Migrate Joomla content and users (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Password
sr: Лозинка

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: User ID
sr: ID корисника

en: Created
sr: Направљено
