Migrate Joomla content and users (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Articles
ta: கட்டுரைகள்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது
