Migrate Joomla content and users (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Email
th: อีเมล

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Category ID
th: รหัสหมวดหมู่
