Migrate Joomla content and users (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Articles
az: Artikllər

en: Password
az: Parol

en: Category
az: Kateqoriya

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page Title
az: Səhifə başlığı
