Migrate Joomla content and users (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Articles
cs: Články

en: Password
cs: Heslo

en: Category
cs: Kategorie

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: Email
cs: E-mail

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno
