Migrate Joomla content and users (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Articles
ro: Articole

en: Password
ro: Parolă

en: Category
ro: Categorie

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: Email
ro: email

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Page Title
ro: Titlu Pagină
