Migrate Joomla content and users (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Password
ca: Contrasenya

en: Category
ca: Categoria

en: Email
ca: Correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Category ID
ca: ID de categoria
