Migrate Joomla content and users (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Articles
gl: Artigos

en: Password
gl: Contrasinal

en: Category
gl: Categoría

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: Email
gl: Correo electrónico

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Category ID
gl: ID da categoría
