Migrate Joomla content and users (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: User Name
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಹೆಸರು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ
