Migrate Joomla content and users (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Category
ku: پۆل

en: Email
ku: ئیمێل

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە
