Migrate Joomla content and users (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Password
mn: Нууц үг

en: Category
mn: Ангилал

en: Email
mn: Имэйл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн
