Migrate Joomla content and users (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Password
ps: پټ توری

en: Category
ps: ټولی

en: Email
ps: بریښنالیک
