Migrate Joomla content and users (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Author
pt: Autor

en: Description
pt: Descrição

en: Articles
pt: Artigos

en: Password
pt: Senha

en: Category
pt: Categoria

en: User Name
pt: Nome do Usuário

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Created
pt: Criado

en: Page Title
pt: Título da Página

en: Category ID
pt: Identificador da categoria
