Migrate Joomla content and users (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Articles
te: వ్యాసాలు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Category
te: వర్గం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం
