Migrate Joomla content and users (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Articles
tr: Makaleler

en: Password
tr: Parola

en: Category
tr: Kategori

en: User Name
tr: Kullanıcı Adı

en: Email
tr: E-posta

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page Title
tr: Sayfa Başlığı

en: Category ID
tr: Kategori ID
